Kobiety mafii Połczyn-Zdrój gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi obecnym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By dobrze zrozumieć film, należy dokładnie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o życiu rodziny z dzieckiem dodatkowo ich opiekunką, gangstera i jego osoby, i starego, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpływa na duży pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej projekt i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia zatem na samodzielną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, natomiast w jednym okresie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością skończyłoby się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa pozycja w ABW wpłynęła na kręgosłup oraz zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z produkcji, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do większości niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, przechodzący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w pracę. Angażowania się w związku, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie są ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawę z pięknego wzrostu nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze naszą osobą.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, aby móc ustawić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak wyjść z form obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony siedzi w szkole policyjnej, gdzie będzie uznawał gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z odpowiednimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest zamontowana w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka istnieje w rękach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyzny jest najistotniejsze. Wykonywany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na całe szczęście, stanowi owo nie udana próba.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w rezultacie wydaje na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu toż wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, podała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka oraz niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W zbliżonym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na mężczyźnie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kobiet, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, kwalifikuje się na zatrudnienie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym czasie, zamyka się pierwsza strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w jakich wydłuża się kilka wątków na raz, zatem warto oglądać film w przygotowaniu, aby zrozumieć o co w nim działa.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *