leasing bez bik

Leasing Piekary Śląskie zadzwoń 887332665

Poradnik

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie staje się twoją własnością, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Radzionków

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Precyzyjnie dobrane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w przypadku kolizji, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to brak konieczności odkupowania auta, które masz w leasingu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Radzionków oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie wszyscy wiedzą, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W umowie zawiera się warunek, że posługujemy się autem, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Radzionków wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Radzionków

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *