opony używane

Opony używane Trzebiatów

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uważane są za jedne z najodpowiedniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można stosować zimą.

Opony używane Gryfice

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one dopuszczenie ekspertów i klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych uwag w rezultatu wielu testów i kontroli. Do najszybszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo optymalne parametry niezależnie od pory roku,
– wysoką odporność na wybranie co jest ważnym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Gryfice

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić jeszcze w zimie. Nie chodzi ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Świetnie nadają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to zaznacza się dużo korzystnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Gryfice

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Gryfice

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo skuteczną klasę hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, jednak ważna z powodzeniem korzystać spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak zaczynającą od momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oznacza o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich dobre, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zamierzamy korzystać z opon cały rok, bez potrzebie wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ osiągniemy w obszarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Gryfice

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami też wyjątkowo odpowiednimi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest użycie do jej formy nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym czynnikiem jest bieżnik, będącym produktem doświadczenia i zaawansowanej technik, użytej do jego założenia.

Bieżnik, jaki stał założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają doskonałą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na wyjątkowe stronie jezdne na śniegu. Najistotniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają dobre właściwości jezdne. Podczas kończenia się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Gryfice

Zobacz również Tanie opony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *