sex

Seks Suchań zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Goleniów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo dobrych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego ukrywanym. Uczy się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Uczy się, iż w końcach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne noszenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo ciekawe. Większość dziewczyn nie posiada także nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest absolutnie lekki również nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Goleniów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane sprawiają ją coś ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak i indywidualnej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Goleniów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich ma kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo atrakcyjne, natomiast tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest za wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to nowy najczęstszy powód rozpadu kontaktów z długoletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez względu na możliwości.

Seks Goleniów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych kwocie mięsa, czosnku i cebuli, a zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeśli Twój partner nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest dokładnie w smaku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety że żyć pozytywna w efektach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Goleniów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdyby kobieta mimo stosowania ścisłej diety możnej w warzywa oraz produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które mogą psuć smak oraz smak śluzu pochwowego) nadal boryka się z trudnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by pamiętać o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- pomocne będzie spanie bez bielizny, i w procesu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i tak zakup żelu do higieny intymnej, jaki zawiera dobre PH dla okolic intymnych. Warto i udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% kobiet jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność stanowi ostatnim istotniejsza, im dużo powiązana jest Twoja partnerka, to nadzieje na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, masz stosunkowo niewielkie. Gdy jednak wolisz je coś zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Goleniów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *